Srdečně vás zveme na zážitkovou akci: 

plzeň

NASLOUCHÁ

Neděle 17. 09. 2023

13:00 - 17:00

Vlaďka Břachová

Proč

naslouchání

Proč organizuji Česko naslouchá? Dle mého názoru, zkušeností a prožitků je umění Naslouchat taková veledůležitá „maličkost“, která by neměla chybět v žádné výbavě do života. Já, když jsem opravdu naslouchala druhému člověku, tak jsem měla možnost slyšet mnohem víc, než jen pouhá slova. Měla jsem možnost slyšet-vnímat bolest a strach skrytý za úsměvem, zoufalství a volání o pomoc za hněvem, křikem a někdy i agresí, a hlavně všudypřítomnou lásku, která je skrytá za každým slovem. A to je léčivé pro všechny zúčastněné. Takže, já nemohu jinak, než to nabízet dál a dávat možnost dalším lidem.

Proč

naslouchání

Jak důležité je NASLOUCHÁNÍ mi došlo po několika neúspěšných sezeních s klienty. Zjistil jsem, že lidé mají plnou hlavu svých vlastních myšlenek, názorů a domněnek, což jim brání spatřit rozdíl mezi POSLOUCHÁNÍM slov a NASLOUCHÁNÍM všeho, co je za slovy. Proto si troufám říci, že NASLOUCHÁNÍ by měl být povinný předmět ve škole a měli by se jej učit i všichni, kteří již do školy nechodí. Až budou lidé více NASLOUCHAT, bude méně nedorozumění, méně stresů a více porozumění, více lásky.

Miroslav Seko

Celý

Program

 • Česko naslouchá (úvod)
  15 minut
  Představení projektu Česko naslouchá, jeho cílů a našeho proč to děláme.
 • Co je to skutečné naslouchání
  15 minut
  Co to znamená naslouchat druhému člověku pro porozumění? Proč mám naslouchat jinak? Co to přinese do mého života? A co to může znamenat pro toho, komu je nasloucháno?
 • Revoluce naslouchání (zážitková část)
  60 minut
  Teorie bylo dost, teď je čas na praxi. Zažijte na vlastní uši, když vám někdo skutečně naslouchá. A jaké to je, když nasloucháte vy...
 • Závěrečné slovo, sdílení
  60 minut
  Čeho jste si všimli? Co jste objevili?

Kdy a kde

Místo a čas konání

Slunečný kruh

Náměstí Míru 3, Plzeň

Neděle 17. 09. 2023

13:00 – 17:00 hod.

Kdo

akcí provází

Vlaďka Břachová

Miroslav Seko

Jaké byly

Ohlasy z minulých akcí 

Překvapil mě pocit blízkosti, který jsem cítila, i když jsem ty lidi neznala. Dále bylo pro mě zvláštní zjistit, že naslouchání je tak jednoduché. Mohla jsem jen sedět a mlčet a přesto se to dělo. Bylo to moc příjemné.
Kristýna M.
Z akce jsem si odnesla především to, že můžu naslouchat kdykoli a komukoli.
Áďa
Vaše NASLOUCHÁNÍ nám doma otevřelo nějaké šuplíčky, ze kterých jsme vyhrabali pěkný bordel. Jsem za to vděčná a děkuji za vás, že vás máme.
Mějte nádherné Naslouchání i nadále.
Johanka

Za kolik je

vstupné

DOBROVOLNÉ

Vezměte s sebou své blízké, známé nebo kolegy.
Vstupné je dobrovolné. Pokud budete chtít přispět, vaše prostředky použijeme na realizaci dalších akcí sloužících k propagaci tohoto projektu.

Přihlaste se tady:

Akce je pořádána

za podpory