Srdečně vás zveme na zážitkovou akci: 

plzeň

NASLOUCHÁ

Neděle 28. 4. 2024

13.00 - 17.00

Tříhodinový workshop, kde zjistíš, jak jednoduché a přínosné skutečné naslouchání je.
Jeho účinky jsou velmi rychle zřejmé v prožitku toho, komu je nasloucháno i toho, kdo naslouchá.

Naslouchání zlepšuje vztahy - s partnery, dětmi, kolegy, šéfem, zaměstnanci i sami
se sebou.

Tolik by se toho ve tvém životě mohlo změnit, kdyby ti někdo opravdu naslouchal!
Přijď vyzkoušet a zažít, jaké to je, když ti někdo skutečně naslouchá.

Proč

naslouchání

Jak důležité je NASLOUCHÁNÍ mi došlo po několika neúspěšných sezeních s klienty. Zjistil jsem, že lidé mají plnou hlavu svých vlastních myšlenek, názorů a domněnek, což jim brání spatřit rozdíl mezi POSLOUCHÁNÍM slov a NASLOUCHÁNÍM všeho, co je za slovy. Proto si troufám říci, že NASLOUCHÁNÍ by měl být povinný předmět ve škole a měli by se jej učit i všichni, kteří již do školy nechodí. Až budou lidé více NASLOUCHAT, bude méně nedorozumění, méně stresů a více porozumění, více lásky.

Miroslav Seko

Vlaďka Břachová

Proč

naslouchání

Proč organizuji Česko naslouchá? Dle mého názoru, zkušeností a prožitků je umění Naslouchat taková veledůležitá „maličkost“, která by neměla chybět v žádné výbavě do života. Já, když jsem opravdu naslouchala druhému člověku, tak jsem měla možnost slyšet mnohem víc, než jen pouhá slova. Měla jsem možnost slyšet-vnímat bolest a strach skrytý za úsměvem, zoufalství a volání o pomoc za hněvem, křikem a někdy i agresí, a hlavně všudypřítomnou lásku, která je skrytá za každým slovem. A to je léčivé pro všechny zúčastněné. Takže, já nemohu jinak, než to nabízet dál a dávat možnost dalším lidem.

Proč

naslouchání

Velmi ráda posílám dál to, co mě v životě pomohlo a pomáhá, dává mi to smysl. A proto posílám dál pro další lidi možnost začít jinak naslouchat. Nejenom druhým, což je velmi přínosné pro vztahy, at už pracovní nebo osobní, ale také lépe naslouchat sobě a životu.

Opravdové Naslouchání nás nikdo ve škole nenaučí, možná to umíme jako děti, ale postupně to ztratíme. Začít lépe naslouchat sobě a životu, jaký žijeme, nás může přivést k tomu, začít žít život podle svých představ a ne podle představ druhých nebo tlaku společnosti. A to mi přijde velké. A dělá mi to radost… je fajn dělat věci, které přináší radost do života.

Silvie Vítková

Celý

Program

 • Česko naslouchá (úvod)
  15 minut
  Představení projektu Česko naslouchá, jeho cílů a našeho proč to děláme.
 • Co je to skutečné naslouchání
  15 minut
  Co to znamená naslouchat druhému člověku pro porozumění? Proč mám naslouchat jinak? Co to přinese do mého života? A co to může znamenat pro toho, komu je nasloucháno?
 • Revoluce naslouchání (zážitková část)
  60 minut
  Teorie bylo dost, teď je čas na praxi. Zažijte na vlastní uši, když vám někdo skutečně naslouchá. A jaké to je, když nasloucháte vy...
 • Závěrečné slovo, sdílení
  60 minut
  Čeho jste si všimli? Co jste objevili?

Kdy a kde

Místo a čas konání

Slunečný kruh

Náměstí Míru 3, Plzeň

Neděle 28. 4. 2024

13.00 – 17.00 hod.

Kdo

akcí provází

Vlaďka Břachová

Miroslav Seko

Silvie Vítková

Jaké byly

Ohlasy z minulých akcí 

Překvapil mě pocit blízkosti, který jsem cítila, i když jsem ty lidi neznala. Dále bylo pro mě zvláštní zjistit, že naslouchání je tak jednoduché. Mohla jsem jen sedět a mlčet a přesto se to dělo. Bylo to moc příjemné.
Kristýna M.
Z akce jsem si odnesla především to, že můžu naslouchat kdykoli a komukoli.
Áďa
Vaše NASLOUCHÁNÍ nám doma otevřelo nějaké šuplíčky, ze kterých jsme vyhrabali pěkný bordel. Jsem za to vděčná a děkuji za vás, že vás máme.
Mějte nádherné Naslouchání i nadále.
Johanka
Veliké uvědomění, že díky naslouchání se dokážu na druhou osobu nebo na sebe napojit a díky tomu opravdu porozumět. Moc děkuji 🙂
Andy
Moc moc děkuji za to kouzlo, za společný čas. Bylo to s vámi jedinečné a krásné. Jsem ráda, že jsem u toho mohla být. Ať se vám všem nádherně daří naslouchání i všechno ostatní v životě. Těším se na další setkání.
Jana
Chci všem poděkovat za bezpečný prostor, atmosféru otevřít se druhému, vnímat pozornost, kterou mi druhé ženy dala a já jim dala zpět. 3 cvičení, které propojují naše srdce, otevření ❤️, láskyplná péče, kterou mohu dát druhému, sobě. Vzájemná inspirace. Linduško, děkuji za Tvá slova, jak si popsala moje cíle, svými slovy, jiné úhly pohledu. Je to rodina, kterou chci svou láskou poléčit. Děkuji, za uvědomění. S láskou a vděčností
Simona
Děkuji vám všem za propojení a možnost prožít mnohá uvědomění - jak naslouchat srdcem, jak pocítit klid a moudrost v komunikaci. Vnímala jsem, že otevřené srdce zná odpovědi na všechny otázky. Mnohdy ale ty odpovědi nejsou tak důležité, jako proces samotný. Po zkušenosti z Naslouchání už vím, že je to opravdu revoluční “technika”, ale je potřeba, abychom ji zažili na vlastní kůži a měli ochotu naslouchat. Cítím vděčnost, že jsem si tento léčivý čas mohla s vámi dopřát. Děkuji.
Linda

Za kolik je

vstupné

DOBROVOLNÉ

Vstupné je dobrovolné, doporučená částka za 4 hodinové cvičení je od 250 Kč.
Vše co přispějete, použijeme na realizaci dalších transformativních akcí.

Vezměte s sebou své blízké, známé nebo kolegy.

Přihlaste se tady:

Akce je pořádána

za podpory

Slunečný kruh