Srdečně vás zveme na zážitkovou akci: 

poděbrady

NASLOUCHají

Neděle 17. 9. 2023

14:00 - 17:00

Iveta Skřivanová

Proč

naslouchání

Projekt ČESKO NASLOUCHÁ je pro mě naprosto dokonalý projekt, který si zaslouží všemi deseti, aby se rozšířil do všech měst a obcí.

Proč? 
Protože, z mého pohledu, dělá lidi ŠŤASTNĚJŠÍ ve všech oblastech jejich života.
Za mě úžasný projekt, kterého jsem se s LÁSKOU, VDĚČNOSTÍ A RADOSTÍ ujala jako organizátor v Poděbradech a zároveň i jako posluchač v jiných městech, kde se tento projekt pořádá.
Vždy mě tato setkání v rámci NASLOUCHÁNÍ obohatí samotnou a vždy mě překvapí projevená otevřenost lidí, sdílení a vděčnost.
Čím dál více si i já sama díky těmto setkáním uvědomuji, jak moc je NASLOUCHÁNÍ v našem životě důležité a jak velkou moc v rámci naší životní proměny může NASLOUCHÁNÍ mít. 

A že to, co nás dělí od ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA, je často jen jedna jediná MYŠLENKA!

Celý

Program

 • Česko naslouchá (úvod)
  15 minut
  Představení projektu Česko naslouchá, jeho cílů a našeho proč to děláme.
 • Co je to skutečné naslouchání
  15 minut
  Co to znamená naslouchat druhému člověku pro porozumění? Proč mám naslouchat jinak? Co to přinese do mého života? A co to může znamenat pro toho, komu je nasloucháno?
 • Revoluce naslouchání (zážitková část)
  60 minut
  Teorie bylo dost, teď je čas na praxi. Zažijte na vlastní uši, když vám někdo skutečně naslouchá. A jaké to je, když nasloucháte vy...
 • Závěrečné slovo, sdílení
  60 minut
  Čeho jste si všimli? Co jste objevili?

Kdy a kde

Místo a čas konání

Čajovna na kopečku

Na Kopečku 82, Poděbrady

Neděle 17. 9. 2023

14:00 – 17:00 hod.

Kdo

akcí provází

Iveta Skřivanová

Jaké byly

Ohlasy z minulých akcí 

Děkuji za cvičení, díky kterým jsem měla možnost zjistit, že naslouchání není nějaká alchymie, ale že je přirozené a navíc ještě lidi sbližuje. Teď si budu víc všímat toho, kdy poslouchám svoje myšlenky a kdy slyším toho druhého 🙂
Zdenka L.
Účast v programu mi přinesla seznámení s novými lidmi. Jsem také schopná častěji kontrolovat své myšlenky, o spoustě věcí v současnosti uvažuji trochu jinak. Mám v sobě i o trochu větší klid. Stále mám problém naslouchat delšímu souvislému proudu řeči komunikačního partnera, stále mám potřebu se zapojovat svými poznámkami do hovoru. Už si ale občas uvědomím, že to dělám. Důležitá informace pro mě: tak, jak jsem, jsem zcela v pořádku
Petra Reimannová

Za kolik je

vstupné

DOBROVOLNÉ

Vezměte s sebou své blízké, známé nebo kolegy.
Vstupné je dobrovolné. Pokud budete chtít přispět, vaše prostředky použijeme na realizaci dalších akcí sloužících k propagaci tohoto projektu.

Přihlaste se tady:

Akce je pořádána

za podpory