Srdečně vás zveme na zážitkovou akci: 

Poděbrady naslouchají

16.4.2023

14 - 17 hodin

Iveta Skřivanová

Projekt ČESKO NASLOUCHÁ je pro mě naprosto dokonalý projekt, který si zaslouží všemi deseti, aby se rozšířil do všech měst a obcí.

Proč? 
Protože, z mého pohledu, dělá lidi ŠŤASTNĚJŠÍ ve všech oblastech jejich života.
Za mě úžasný projekt, kterého jsem se s LÁSKOU, VDĚČNOSTÍ A RADOSTÍ ujala jako organizátor v Poděbradech a zároveň i jako posluchač v jiných městech, kde se tento projekt pořádá.
Vždy mě tato setkání v rámci NASLOUCHÁNÍ obohatí samotnou a vždy mě překvapí projevená otevřenost lidí, sdílení a vděčnost.
Čím dál více si i já sama díky těmto setkáním uvědomuji, jak moc je NASLOUCHÁNÍ v našem životě důležité a jak velkou moc v rámci naší životní proměny může NASLOUCHÁNÍ mít. 

A že to, co nás dělí od ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA, je často jen jedna jediná MYŠLENKA!

Program:

 • Česko naslouchá (úvod)
  15 minut
  Představení projektu Česko naslouchá, jeho cílů a našeho proč to děláme
 • Co je to skutečné naslouchání
  15 minut
  Co to znamená naslouchat druhému člověku pro porozumění? Proč mám naslouchat jinak? Co to přinese do mého života? A co to může znamenat pro toho, komu je nasloucháno?
 • Revoluce naslouchání (zážitková část)
  60 minut
  Teorie bylo dost, teď je čas na praxi. Zažijte na vlastní uši, když vám někdo skutečně naslouchá. A jaké to je, když nasloucháte vy...
 • Závěrečné slovo, sdílení
  60 minut
  Čeho jste si všimli? Co jste objevili?

Místo a čas konání:

 

Čajovna Na Kopečku,
Na Kopečku 82, Poděbrady
16.4.2023
14 - 17 hodin

Akcí provází:

Iveta Skřivanová

Ohlasy z minulých akcí 

Děkuji za cvičení, díky kterým jsem měla možnost zjistit, že naslouchání není nějaká alchymie, ale že je přirozené a navíc ještě lidi sbližuje. Teď si budu víc všímat toho, kdy poslouchám svoje myšlenky a kdy slyším toho druhého 🙂
Zdenka L.
Účast v programu Česko naslouchá mi přinesla seznámení s novými lidmi. Jsem také schopná častěji kontrolovat své myšlenky, o spoustě věcí v současnosti uvažiji trochu jinak. Mám v sobě i o trochu větší klid. Stále mám problém naslouchat delšímu souvislému proudu řeči komunikačního partnera, stále mám potřebu se zapojovat svými poznámkami do hovoru. Už si ale občas uvědomím, že to dělám. Důležitá informace pro mě: tak, jak jsem, jsem zcela v pořádku.
Petra Reimannová

Vstupné je dobrovolné 

Vezměte s sebou své blízké, známé nebo kolegy.
Vstupné je dobrovolné. Pokud budete chtít přispět, vaše prostředky použijeme na realizaci dalších akcí sloužících k propagaci tohoto projektu.

Akce je pořádána za podpory:

www.porozumenimysli.cz