Všetaty naslouchají

5.11.2022

14 - 17 hodin

Kája Kofroňová

Proč? Protože naslouchání miluju!
Pro mě je to dostatečný důvod 🙂 Je za ním všechno, k čemu mě naslouchání dovedlo. Bez nadsázky můžu říct, že mi změnilo život. Fascinuje mě jeho jednoduchost a přirozenost. Baví mě, jak rychle odhalí něco nového k objevování. Jak nás nenásilně vede k sobě, k pocitu vzájemnosti a sounáležitosti. Neustále mě udivuje, jak léčivé je ponořit se do něj a zjistit, že já i svět jsme v pořádku. Ten pocit absolutního přijetí přeju každému bez rozdílu.

Program:

 • Česko naslouchá (úvod)
  15 minut
  Představení projektu Česko naslouchá, jeho cílů a našeho proč to děláme
 • Co je to skutečné naslouchání
  15 minut
  Co to znamená naslouchat druhému člověku pro porozumění? Proč mám naslouchat jinak? Co to přinese do mého života? A co to může znamenat pro toho, komu je nasloucháno?
 • Revoluce naslouchání (zážitková část)
  60 minut
  Teorie bylo dost, teď je čas na praxi. Zažijte na vlastní uši, když vám někdo skutečně naslouchá. A jaké to je, když nasloucháte vy...
 • Závěrečné slovo, sdílení
  60 minut
  Čeho jste si všimli? Co jste objevili?

Místo a čas konání:

 

Rodinné centrum Všetaty - Přívory
T.G.Masaryka 138, Všetaty
5. 11. 2022
14 - 17 hodin

Nasloucháním provází:

Karolína Kofroňová

Ohlasy z minulých akcí 

Uvědomila jsem si, že ta jednoduchost je to nejvíc. Že nemusím nic dělat a ono se to přesto děje...
Alena
Jsem hluboce zasažena. Myslela jsem si, že umím naslouchat, ale zjistila jsem, že jsem vlastně nikdy pořádně neslyšela. Tady jsem zažila ten rozdíl. Je obrovský! Asi to ještě budu zkoumat a rozhodně chci znovu přijít na další naslouchání.
Jana P.
Jeden z nejsilnějších zážitků při naslouchání byl, když jsem cítil jsem velikou blízkost s tou druhou osobou, i když jsem ji vůbec neznal. V tu chvíli jsem měl pocit, že se známe odjakživa. Netušil jsem, že je něco takového možné.
Pavel K.

Vstupné je dobrovolné 

Vezměte s sebou své blízké, známé nebo kolegy.
Vstupné je dobrovolné. Pokud budete chtít přispět, vaše prostředky použijeme na realizaci dalších akcí sloužících k propagaci tohoto projektu.

Akce je pořádána za podpory:

www.porozumenimysli.cz